Detail akce | Projekt "Revitalizace nádvoří Ševčinského dolu" sbírá podporu

Projekt "Revitalizace nádvoří Ševčinského dolu" sbírá podporu

Ševčinský důl.jpg
16. 5. 2020 – 15. 6. 2020 Březové Hory – Ševčinský důl  
Podpořte projekt „Revitalizace nádvoří Ševčinského dolu“ v rámci participativního rozpočtu Středočeského kraje. Jeho cílem je zušlechtění areálu Ševčinského dolu, tak, aby mohl poskytnout nejen návštěvníkům muzea, ale i široké veřejnosti co nejvlídnější zázemí pro trávení volného času. Více informací o projektu a možnosti jeho podpory se dozvíte po rozkliknutí.

Na začátku roku Hornické muzeum Příbram díky podpoře Středočeského kraje zmodernizovalo pokladnu Ševčinského dolu a rádo by v dalších úpravách pokračovalo i v exteriéru. Záměrem projektu, který nyní sbírá podporu veřejnosti, je osadit venkovní prostranství novými lavičkami a zábavně vzdělávacími herními prvky pro děti, vybudovat zastřešené altány a přidat další odpadkové koše. Cílem je přinést nové možnosti vzdělávacího a relaxačního vyžití nejen pro návštěvníky muzea, ale i pro širokou veřejnost z Příbrami a okolí. Na níže uvedeném odkazu si můžete také přečíst podrobnější informace o projektu a jeho rozpočtu: https://mujkraj.kr-stredocesky.cz/galerie-projektu/5I197UqY1WOEgML

Pokud se Vám náš projekt líbí, podpořte jej do 15. 6. prostřednictvím tlačítka "Hlasovat“ v horní nabídce na stránkách participativního rozpočtu. Jednotlivému projektu lze udělit dva kladné hlasy (z pěti možných). Hlasování probíhá do 15. června.