Detail akce | Projekt "Revitalizace nádvoří Ševčinského dolu" sbírá podporu

Projekt "Revitalizace nádvoří Ševčinského dolu" sbírá podporu

P7032466.jpg
26. 3. 2020 – 31. 3. 2020 Hornické muzeum Příbram, Ševčinský důl  
Podpořte projekt „Revitalizace nádvoří Ševčinského dolu“ v rámci participativního rozpočtu Středočeského kraje. Jeho cílem je zušlechtění areálu Ševčinského dolu, tak, aby mohl poskytnout nejen návštěvníkům muzea, ale i široké veřejnosti co nejvlídnější zázemí pro trávení volného času. Více informací o projektu a možnosti jeho podpory se dozvíte po rozkliknutí.

Na začátku roku Hornické muzeum Příbram díky podpoře Středočeského kraje zmodernizovalo pokladnu Ševčinského dolu a rádo by v dalších úpravách pokračovalo i v exteriéru. Záměrem projektu, který nyní sbírá podporu veřejnosti, je osadit venkovní prostranství novými lavičkami a zábavně vzdělávacími herními prvky pro děti, vybudovat zastřešené altány a přidat další odpadkové koše. Cílem je přinést nové možnosti vzdělávacího a relaxačního vyžití nejen pro návštěvníky muzea, ale i pro širokou veřejnost z Příbrami a okolí.

Pokud se Vám náš projekt líbí, podpořte jej do 31. 3. prostřednictvím tlačítka "líbí se mi" na níže uvedeném odkazu, kde si můžete také přečíst podrobnější informace o projektu a jeho rozpočtu: https://mujkraj.kr-stredocesky.cz/galerie-p…/5I197UqY1WOEgML